Apartmány v Mariánských Lázních

Potřebujete ubytování v Mariánských Lázních ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Mariánských Lázních. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Mariánských Lázních má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


54 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3  » »»

1. WITH LOVE Marienbad Ap . Anglicka 

Foto: WITH LOVE Marienbad Ap . Anglicka
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
88 %

AP Anglická jsou studia situovaná v Mariánských Lázních v Karlovarském kraji, 500 metrů od kolonády u Zpívající fontány. K dispozici je terasa a sauna a ve všech prostorách lze bezplatně využívat Wi-Fi.


2. ML Suites 2 

Foto: ML Suites 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

ML Suites 2 se nachází v Mariánských Lázních, 1,4 km od Zpívající fontány. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách.


3. White Apartment 

Foto: White Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Tento apartmán se nachází v Mariánských Lázních, 1,9 km od Zpívající fontány, a nabízí balkon i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Součástí apartmánu je kuchyň i TV.


4. Schloss Ambras 

Foto: Schloss Ambras
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Apartments Royal Palace se nachází v Mariánských Lázních a nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi připojením. Apartmány jsou situovány v historické klasické budově z roku 1890.


5. Apartment Sweet 

Foto: Apartment Sweet
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartmán Sweet se nachází v Mariánských Lázních, 600 metrů od kolonády u Zpívající fontány. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Apartmán má kuchyň a nechybí v něm ložní prádlo ani ručníky.


6. Idealist 

Foto: Idealist
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán Idealist se nachází v centru Mariánských Lázní, 800 metrů od kolonády se Zpívající fontánou a 900 metrů od skiareálu Mariánské Lázně. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.


7. Apart House Plesia 

Foto: Apart House Plesia
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

Apart House Plesia se nachází v Mariánských Lázních v Karlovarském kraji, 1,2 km od Zpívající fontány a 1,3 km od Kolonády u Zpívající fontány. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


8. Apartment "Lesní" StarStarStar

Foto: Apartment "Lesní"
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Offering garden views, Apartment "Lesní" is an accommodation situated in Mariánské Lázně, less than 1 km from Colonnade by the Singing Fountain and a 12-minute walk from The Singing Fountain. Boasting a balcony, the apartment is in an area where guests ca


9. Apartment Karlovarska 

Foto: Apartment Karlovarska
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Tento apartmán s balkonem se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Zpívající fontány. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. V Apartmánu Karlovarská nechybí ložní prádlo ani ručníky.


10. Apartment Ruska 

Foto: Apartment Ruska
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Apartment Ruska nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Mariánských lázních, 700 metrů od Zpívající fontány. Tento hotel se může pochlubit výhledem na zahradu a stojí 800 metrů od kolonády se Zpívající fontánou.


11. Apartment Klicova 

Foto: Apartment Klicova
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán Klicová se nachází v Mariánských Lázních, 500 metrů od Zpívající fontány a 600 metrů od Kolonády se Zpívající fontánou. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách.


12. Marienbad Center 

Foto: Marienbad Center
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Situated in Mariánské Lázně, a few steps from Colonnade by the Singing Fountain and 80 metres from The Singing Fountain, Marienbad Center provides accommodation with amenities such as free WiFi and a flat-screen TV. The property has city views and is 200


13. Apartment "MARIA" 

Foto: Apartment "MARIA"
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartmán "MARIA" se nachází v Mariánských Lázních, 1,3 km od Zpívající fontány a 1,4 km od kolonády. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město.


14. Apartman Lidicka StarStarStar

Foto: Apartman Lidicka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán Lidická se nachází v Mariánských Lázních, 800 metrů od Zpívající fontány a 900 metrů od kolonády u Zpívající fontány.


15. Apartmán Kamila 

Foto: Apartmán Kamila
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartmán Kamila se nachází v Mariánských Lázních, 2,3 km od Zpívající fontány i kolonády a 2,2 km od lyžařského areálu Mariánské lázně. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.


16. WITH LOVE Marienbad Ap. Dvorakova 

Foto: WITH LOVE Marienbad Ap. Dvorakova
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Located in Mariánské Lázně, 2.4 km from Colonnade by the Singing Fountain, 2.4 km from The Singing Fountain and 1.3 km from St. Vladimír's Orthodox Church, WITH LOVE Marienbad Ap. Dvorakova provides accommodation with a balcony and free WiFi. Featuring fr


17. Edward StarStarStar

Foto: Edward
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
80 %

Edward se nachází v Mariánských Lázních, 500 metrů od Zpívající fontány a 600 metrů od přilehlé kolonády, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, výhled na město a bezplatné Wi-Fi.


18. Apartment MarienBad 

Foto: Apartment MarienBad
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Offering free WiFi and garden views, Apartment MarienBad is an accommodation set in Mariánské Lázně, just 1.3 km from Colonnade by the Singing Fountain and 1.4 km from The Singing Fountain. It is located 100 metres from St. Vladimír's Orthodox Church and


19. Residence Kolonada 

Foto: Residence Kolonada
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Offering city views, Residence Kolonada is an accommodation situated in Mariánské Lázně, 200 metres from The Singing Fountain and 200 metres from Corporis Christi Evangelical Church. The accommodation is 200 metres from Colonnade by the Singing Fountain,


20. Apartman Ludmila 

Foto: Apartman Ludmila
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Offering free WiFi and city views, Apartman Ludmila is an accommodation set in Mariánské Lázně, just 1.6 km from Colonnade by the Singing Fountain and 1.6 km from The Singing Fountain. It is situated 400 metres from St. Vladimír's Orthodox Church and offe


54 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: