Apartmány v Mariánských Lázních

Potřebujete ubytování v Mariánských Lázních ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Mariánských Lázních. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Mariánských Lázních má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


50 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3  » »»

1. AP Anglická 

Foto: AP Anglická
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
87 %

AP Anglická jsou studia situovaná v Mariánských Lázních v Karlovarském kraji, 500 metrů od kolonády u Zpívající fontány. K dispozici je terasa a sauna a ve všech prostorách lze bezplatně využívat Wi-Fi.


2. ML Suites 2 

Foto: ML Suites 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

ML Suites 2 se nachází v Mariánských Lázních, 1,4 km od Zpívající fontány. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách.


3. White Apartment 

Foto: White Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Tento apartmán se nachází v Mariánských Lázních, 1,9 km od Zpívající fontány, a nabízí balkon i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Součástí apartmánu je kuchyň i TV.


4. Apartment Sweet 

Foto: Apartment Sweet
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán Sweet se nachází v Mariánských Lázních, 600 metrů od kolonády u Zpívající fontány. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Apartmán má kuchyň a nechybí v něm ložní prádlo ani ručníky.


5. Idealist 

Foto: Idealist
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Apartmán Idealist se nachází v centru Mariánských Lázní, 800 metrů od kolonády se Zpívající fontánou a 900 metrů od skiareálu Mariánské Lázně. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.


6. Apartment Marienbad Hlavni 131/50 

Foto: Apartment Marienbad Hlavni 131/50
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Apartmán Marienbad Hlavní 131/50 se nachází v Mariánských Lázních, 500 metrů od zpívající fontány. Nabízí Wi-FI zdarma, výhledy na město a neplacené soukromé parkoviště.


7. Apart House Plesia 

Foto: Apart House Plesia
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

Apart House Plesia se nachází v Mariánských Lázních v Karlovarském kraji, 1,2 km od Zpívající fontány a 1,3 km od Kolonády u Zpívající fontány. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


8. Apartment "Lesní" StarStarStar

Foto: Apartment "Lesní"
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Boasting garden views, Apartment "Lesní" offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Colonnade by the Singing Fountain. The apartment is a 12-minute walk from The Singing Fountain.


9. Apartment Karlovarska 

Foto: Apartment Karlovarska
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Tento apartmán s balkonem se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Zpívající fontány. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. V Apartmánu Karlovarská nechybí ložní prádlo ani ručníky.


10. Apartment Ruska 

Foto: Apartment Ruska
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Apartment Ruska nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Mariánských lázních, 700 metrů od Zpívající fontány. Tento hotel se může pochlubit výhledem na zahradu a stojí 800 metrů od kolonády se Zpívající fontánou.


11. Apartment "MARIA" 

Foto: Apartment "MARIA"
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán "MARIA" se nachází v Mariánských Lázních, 1,3 km od Zpívající fontány a 1,4 km od kolonády. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město.


12. Apartman Lidicka StarStarStar

Foto: Apartman Lidicka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán Lidická se nachází v Mariánských Lázních, 800 metrů od Zpívající fontány a 900 metrů od kolonády u Zpívající fontány.


13. Apartmán Kamila 

Foto: Apartmán Kamila
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartmán Kamila se nachází v Mariánských Lázních, 2,3 km od Zpívající fontány i kolonády a 2,2 km od lyžařského areálu Mariánské lázně. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.


14. Edward StarStarStar

Foto: Edward
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Edward se nachází v Mariánských Lázních, 500 metrů od Zpívající fontány a 600 metrů od přilehlé kolonády, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, výhled na město a bezplatné Wi-Fi.


15. Residence Kolonada 

Foto: Residence Kolonada
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Situated in Mariánské Lázně, 200 metres from Colonnade by the Singing Fountain, Residence Kolonada offers a living room with a flat-screen TV, and free WiFi.


16. Apartman Ludmila 

Foto: Apartman Ludmila
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %


17. Apartman Lesni Pramen 

Foto: Apartman Lesni Pramen
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

A garden and a terrace are offered at Apartman Lesni Pramen, which is set in Mariánské Lázně, 600 metres away from Colonnade by the Singing Fountain and 700 metres away from The Singing Fountain. This apartment features a shared lounge and free WiFi.


18. Apartment Britania 

Foto: Apartment Britania
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartment Britania nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Mariánských Lázních. Apartmán najdete 300 metrů od sochy Fryderyka Chopina a 200 metrů od Zpívající fontány.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby0 - 0 EUR za noc

19. Homely Apartments Villa Christiana StarStarStar

Foto: Homely Apartments Villa Christiana
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
95 %

Apartments Villa Christiana leží v centru Mariánských Lázní, 400 metrů od nákupního centra a v docházkové vzdálenosti od mnoha parků.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby44 - 64 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osoby60 - 72 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi a rozkládací pohovkou
osob0 - 0 EUR za noc

20. Apartmán Kolonáda 

Foto: Apartmán Kolonáda
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Apartmán Kolonáda je funkčně vybavené studio s možností vlastního stravování, které se nachází v lázeňském městě Mariánské Lázně, 100 metrů od kolonády u Zpívající fontány.

Pokoje

Studiový apartmán
osoby40 - 45 EUR za noc

50 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: