3 * hvězdičkové apartmány v Mariánských Lázních

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Mariánských Lázních. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, rezidencí a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Mariánských Lázní, kde najdeme města Drmoul, Stará Voda, Chodová Planá, Dolní Žandov a Poutnov.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


13 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 13 1 

1. Apartment "Lesní" StarStarStar

Foto: Apartment "Lesní"
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Offering garden views, Apartment "Lesní" is an accommodation situated in Mariánské Lázně, less than 1 km from Colonnade by the Singing Fountain and a 12-minute walk from The Singing Fountain. Boasting a balcony, the apartment is in an area where guests ca


2. Apartman Lidicka StarStarStar

Foto: Apartman Lidicka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán Lidická se nachází v Mariánských Lázních, 800 metrů od Zpívající fontány a 900 metrů od kolonády u Zpívající fontány.


3. Edward StarStarStar

Foto: Edward
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
80 %

Edward se nachází v Mariánských Lázních, 500 metrů od Zpívající fontány a 600 metrů od přilehlé kolonády, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, výhled na město a bezplatné Wi-Fi.


4. Homely Apartments Villa Christiana StarStarStar

Foto: Homely Apartments Villa Christiana
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
95 %

Apartments Villa Christiana leží v centru Mariánských Lázní, 400 metrů od nákupního centra a v docházkové vzdálenosti od mnoha parků.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby44 - 64 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osoby60 - 72 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi a rozkládací pohovkou
osob0 - 0 EUR za noc

5. Apartmán Hany StarStarStar

Foto: Apartmán Hany
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Apartmán Hany se nachází v centru lázeňského města Mariánských Lázní, 15 minut chůze od kolonády a zpívající fontány a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi připojením.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby35 - 58 EUR za noc

6. Apartment Chopin StarStarStar

Foto: Apartment Chopin
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Offering garden views, Apartment Chopin is an accommodation set in Mariánské Lázně, 2.2 km from The Singing Fountain and 1.1 km from St. Vladimír's Orthodox Church. The accommodation is 2.2 km from Colonnade by the Singing Fountain, and guests benefit fro


7. Apartment Twain StarStarStar

Foto: Apartment Twain
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Offering garden views, Apartment Twain is an accommodation set in Mariánské Lázně, 2.2 km from The Singing Fountain and 1.1 km from St. Vladimír's Orthodox Church. The accommodation is 2.2 km from Colonnade by the Singing Fountain, and guests benefit from


8. Apartment Marianske Lazne with Fireplace I StarStarStar

Foto: Apartment Marianske Lazne with Fireplace I
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
67 %

Apartmán Mariánské Lázně s krbem I se nachází v Mariánských Lázních, 2,3 km od Zpívající fontány. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Apartmán má kuchyni s lednicí a varnou deskou, TV a CD přehrávač.


9. Studio and Two-bedroom apartment Lidicka StarStarStar

Foto: Studio and Two-bedroom apartment Lidicka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Studio and Two-bedroom apartment Lidicka features garden views, free WiFi and free private parking, located in Mariánské Lázně, 1.6 km from Colonnade by the Singing Fountain. Each unit comes with a patio, a fully equipped kitchen with a microwave, a seati


10. Villa KONIG StarStarStar

Foto: Villa KONIG
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Villa KONIG se nachází v Mariánských lázních, 1,5 km od Zpívající fontány a 1,6 km od kolonády a Skiareálu Mariánky. Apartmán je vzdálen 1,6 km od lyžařského areálu Mariánské Lázně.


11. Apartment Barbara StarStarStar

Foto: Apartment Barbara
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
93 %

Apartment Barbara se nachází 15 minut chůze od centra Mariánských Lázní a nabízí apartmány s kompletně vybavenou kuchyní a satelitní TV s plochou obrazovkou i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi.

Pokoje

Apartmán (2 dospělí)
osoby44 - 47 EUR za noc

12. Pension-Apartmany Cesky Dvur StarStarStar

Foto: Pension-Apartmany Cesky Dvur
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Apartmány Pension Český Dvůr se nachází v pasáži Omega, pouhých 10 metrů od parku a 200 metrů od kolonády v Mariánských Lázních. Hosté se odtud snadno dostanou do nedalekých lázeňských center.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby59 - 64 EUR za noc

13. Mima Apartments StarStarStar

Foto: Mima Apartments
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartmán Mima se nachází v Mariánských Lázních, 1,2 km od Zpívající fontány a 1,3 km od přilehlé kolonády, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.


13 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 13 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: