1 * hěvzdičkové apartmány v Mariánských Lázních

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Mariánských Lázních. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, rezidencí a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Mariánských Lázní, kde najdeme města Drmoul, Stará Voda, Chodová Planá, Dolní Žandov a Poutnov.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


40 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»

1. WITH LOVE Marienbad Ap . Anglicka 

Foto: WITH LOVE Marienbad Ap . Anglicka
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
88 %

AP Anglická jsou studia situovaná v Mariánských Lázních v Karlovarském kraji, 500 metrů od kolonády u Zpívající fontány. K dispozici je terasa a sauna a ve všech prostorách lze bezplatně využívat Wi-Fi.


2. ML Suites 2 

Foto: ML Suites 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

ML Suites 2 se nachází v Mariánských Lázních, 1,4 km od Zpívající fontány. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách.


3. White Apartment 

Foto: White Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Tento apartmán se nachází v Mariánských Lázních, 1,9 km od Zpívající fontány, a nabízí balkon i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Součástí apartmánu je kuchyň i TV.


4. Schloss Ambras 

Foto: Schloss Ambras
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Apartments Royal Palace se nachází v Mariánských Lázních a nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi připojením. Apartmány jsou situovány v historické klasické budově z roku 1890.


5. Apartment Sweet 

Foto: Apartment Sweet
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartmán Sweet se nachází v Mariánských Lázních, 600 metrů od kolonády u Zpívající fontány. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Apartmán má kuchyň a nechybí v něm ložní prádlo ani ručníky.


6. Idealist 

Foto: Idealist
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán Idealist se nachází v centru Mariánských Lázní, 800 metrů od kolonády se Zpívající fontánou a 900 metrů od skiareálu Mariánské Lázně. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.


7. Apart House Plesia 

Foto: Apart House Plesia
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

Apart House Plesia se nachází v Mariánských Lázních v Karlovarském kraji, 1,2 km od Zpívající fontány a 1,3 km od Kolonády u Zpívající fontány. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


8. Apartment Karlovarska 

Foto: Apartment Karlovarska
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Tento apartmán s balkonem se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Zpívající fontány. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. V Apartmánu Karlovarská nechybí ložní prádlo ani ručníky.


9. Apartment Ruska 

Foto: Apartment Ruska
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Apartment Ruska nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Mariánských lázních, 700 metrů od Zpívající fontány. Tento hotel se může pochlubit výhledem na zahradu a stojí 800 metrů od kolonády se Zpívající fontánou.


10. Apartment Klicova 

Foto: Apartment Klicova
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán Klicová se nachází v Mariánských Lázních, 500 metrů od Zpívající fontány a 600 metrů od Kolonády se Zpívající fontánou. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách.


11. Marienbad Center 

Foto: Marienbad Center
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Situated in Mariánské Lázně, a few steps from Colonnade by the Singing Fountain and 80 metres from The Singing Fountain, Marienbad Center provides accommodation with amenities such as free WiFi and a flat-screen TV. The property has city views and is 200


12. Apartment "MARIA" 

Foto: Apartment "MARIA"
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartmán "MARIA" se nachází v Mariánských Lázních, 1,3 km od Zpívající fontány a 1,4 km od kolonády. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město.


13. Apartmán Kamila 

Foto: Apartmán Kamila
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartmán Kamila se nachází v Mariánských Lázních, 2,3 km od Zpívající fontány i kolonády a 2,2 km od lyžařského areálu Mariánské lázně. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.


14. WITH LOVE Marienbad Ap. Dvorakova 

Foto: WITH LOVE Marienbad Ap. Dvorakova
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Located in Mariánské Lázně, 2.4 km from Colonnade by the Singing Fountain, 2.4 km from The Singing Fountain and 1.3 km from St. Vladimír's Orthodox Church, WITH LOVE Marienbad Ap. Dvorakova provides accommodation with a balcony and free WiFi. Featuring fr


15. Apartment MarienBad 

Foto: Apartment MarienBad
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Offering free WiFi and garden views, Apartment MarienBad is an accommodation set in Mariánské Lázně, just 1.3 km from Colonnade by the Singing Fountain and 1.4 km from The Singing Fountain. It is located 100 metres from St. Vladimír's Orthodox Church and


16. Residence Kolonada 

Foto: Residence Kolonada
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Offering city views, Residence Kolonada is an accommodation situated in Mariánské Lázně, 200 metres from The Singing Fountain and 200 metres from Corporis Christi Evangelical Church. The accommodation is 200 metres from Colonnade by the Singing Fountain,


17. Apartman Ludmila 

Foto: Apartman Ludmila
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Offering free WiFi and city views, Apartman Ludmila is an accommodation set in Mariánské Lázně, just 1.6 km from Colonnade by the Singing Fountain and 1.6 km from The Singing Fountain. It is situated 400 metres from St. Vladimír's Orthodox Church and offe


18. ML Apartment 2 

Foto: ML Apartment 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Apartment Britania nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Mariánských Lázních. Apartmán najdete 300 metrů od sochy Fryderyka Chopina a 200 metrů od Zpívající fontány.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby0 - 0 EUR za noc

19. Forest Apartment 

Foto: Forest Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Apartmán Forest je pohodlný apartmán se 2 ložnicemi situovaný ve druhém patře historické budovy v Mariánských Lázních.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby0 - 0 EUR za noc

20. Apartment Mladějovského 

Foto: Apartment Mladějovského
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Apartment Mladějovského se nachází 400 metrů od Zpívající fontány a 500 metrů od kolonády v Mariánských Lázních. Skiareál Mariánské Lázně je vzdálený 1 km. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby49 - 55 EUR za noc

40 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: