Ubytování v Mariánských Lázních

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Mariánských Lázních. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, rezidencí a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Mariánských Lázní, kde najdeme města Stará Voda, Chodová Planá, Teplá, Bečov nad Teplou a Planá.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


108 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 6  » »»

1. AP Anglická 

Foto: AP Anglická
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
87 %

AP Anglická jsou studia situovaná v Mariánských Lázních v Karlovarském kraji, 500 metrů od kolonády u Zpívající fontány. K dispozici je terasa a sauna a ve všech prostorách lze bezplatně využívat Wi-Fi.


2. ML Suites 2 

Foto: ML Suites 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

ML Suites 2 se nachází v Mariánských Lázních, 1,4 km od Zpívající fontány. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách.


3. White Apartment 

Foto: White Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Tento apartmán se nachází v Mariánských Lázních, 1,9 km od Zpívající fontány, a nabízí balkon i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Součástí apartmánu je kuchyň i TV.


4. Apartment Sweet 

Foto: Apartment Sweet
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán Sweet se nachází v Mariánských Lázních, 600 metrů od kolonády u Zpívající fontány. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Apartmán má kuchyň a nechybí v něm ložní prádlo ani ručníky.


5. Idealist 

Foto: Idealist
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Apartmán Idealist se nachází v centru Mariánských Lázní, 800 metrů od kolonády se Zpívající fontánou a 900 metrů od skiareálu Mariánské Lázně. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.


6. Apartment Marienbad Hlavni 131/50 

Foto: Apartment Marienbad Hlavni 131/50
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Apartmán Marienbad Hlavní 131/50 se nachází v Mariánských Lázních, 500 metrů od zpívající fontány. Nabízí Wi-FI zdarma, výhledy na město a neplacené soukromé parkoviště.


7. Apart House Plesia 

Foto: Apart House Plesia
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

Apart House Plesia se nachází v Mariánských Lázních v Karlovarském kraji, 1,2 km od Zpívající fontány a 1,3 km od Kolonády u Zpívající fontány. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


8. Apartment "Lesní" StarStarStar

Foto: Apartment "Lesní"
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Boasting garden views, Apartment "Lesní" offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Colonnade by the Singing Fountain. The apartment is a 12-minute walk from The Singing Fountain.


9. Apartment Karlovarska 

Foto: Apartment Karlovarska
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Tento apartmán s balkonem se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Zpívající fontány. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. V Apartmánu Karlovarská nechybí ložní prádlo ani ručníky.


10. Apartment Ruska 

Foto: Apartment Ruska
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Apartment Ruska nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Mariánských lázních, 700 metrů od Zpívající fontány. Tento hotel se může pochlubit výhledem na zahradu a stojí 800 metrů od kolonády se Zpívající fontánou.


11. Apartment "MARIA" 

Foto: Apartment "MARIA"
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán "MARIA" se nachází v Mariánských Lázních, 1,3 km od Zpívající fontány a 1,4 km od kolonády. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město.


12. Apartman Lidicka StarStarStar

Foto: Apartman Lidicka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán Lidická se nachází v Mariánských Lázních, 800 metrů od Zpívající fontány a 900 metrů od kolonády u Zpívající fontány.


13. Apartmán Kamila 

Foto: Apartmán Kamila
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartmán Kamila se nachází v Mariánských Lázních, 2,3 km od Zpívající fontány i kolonády a 2,2 km od lyžařského areálu Mariánské lázně. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.


14. Edward StarStarStar

Foto: Edward
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Edward se nachází v Mariánských Lázních, 500 metrů od Zpívající fontány a 600 metrů od přilehlé kolonády, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, výhled na město a bezplatné Wi-Fi.


15. Residence Kolonada 

Foto: Residence Kolonada
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Situated in Mariánské Lázně, 200 metres from Colonnade by the Singing Fountain, Residence Kolonada offers a living room with a flat-screen TV, and free WiFi.


16. Apartman Ludmila 

Foto: Apartman Ludmila
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %


17. Apartman Lesni Pramen 

Foto: Apartman Lesni Pramen
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

A garden and a terrace are offered at Apartman Lesni Pramen, which is set in Mariánské Lázně, 600 metres away from Colonnade by the Singing Fountain and 700 metres away from The Singing Fountain. This apartment features a shared lounge and free WiFi.


18. Pension Villa Monaco 

Foto: Pension Villa Monaco
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
86 %

Pension Villa Monaco se nachází 500 metrů od centra Mariánských Lázní a 400 metrů od lázeňských pramenů. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
osoba0 - 0 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby42 - 42 EUR za noc
Apartmá
osoby50 - 50 EUR za noc

19. Apartment Britania 

Foto: Apartment Britania
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartment Britania nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Mariánských Lázních. Apartmán najdete 300 metrů od sochy Fryderyka Chopina a 200 metrů od Zpívající fontány.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby0 - 0 EUR za noc

20. Homely Apartments Villa Christiana StarStarStar

Foto: Homely Apartments Villa Christiana
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
95 %

Apartments Villa Christiana leží v centru Mariánských Lázní, 400 metrů od nákupního centra a v docházkové vzdálenosti od mnoha parků.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby44 - 64 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osoby60 - 72 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi a rozkládací pohovkou
osob0 - 0 EUR za noc

108 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 6  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: